Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!

Big Bang Romania

AcasaMembriGrupuriFAQGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[Tutorial] Cum îmi adaug semnătura?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin
Admin

Puncte : 6048
Reputatie : 21
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 29

MesajSubiect: [Tutorial] Cum îmi adaug semnătura?   Mier Oct 02, 2013 6:34 am

Semnătura voastră apare la finalul fiecărui mesaj pe care îl postați.

Poate fi un simplu text, editat cum doriți, sau o imagine, sau mai multe imagini, dacă doriți.

Vă rugăm ca semnătura să nu fie prea mare sau cu prea multe imagini, deoarece încarcă site-ul degeaba, iar paginile la rândul lor se vor încărca mai greu.

Dacă vreți, puteți ruga un membru al staff-ului sau oricare membru al site-ului să vă ajute cu semnătura, poate chiar să vă facă una drăguță. Am putea chiar deschide un topic pentru requests, atât pentru cei care vor o semnătură, cât și pentru cei care vor să le facă, dacă se pricep și le place asta. ^.^

Vă rugăm să nu puneți la semnătură poze cu alți artiști sau link-uri către alte site-uri care nu aparțin de YG Family Romania. ^^ Mulțumim!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://bigbangromania.forumotion.eu

[Tutorial] Cum îmi adaug semnătura?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Big Bang Romania :: Sugestii, comentarii, întrebări, ajutor :: Întrebări/Ajutor-
Mergi direct la: