Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!

Big Bang Romania

AcasaMembriGrupuriFAQGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.03.25] Seungri: „Ceilalți membri nu mi-au dat niciun sfat referitor la drama în care voi juca”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4306
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Varsta : 20
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: [2014.03.25] Seungri: „Ceilalți membri nu mi-au dat niciun sfat referitor la drama în care voi juca”   Sam Apr 05, 2014 7:23 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Seungri din trupa BigBang va juca în drama difuzată pe SBS „Angel Eyes”, cântărețul fiind gata să-și dezvăluie șarmul deosebit.

Emisiunea „Good morning” de pe SBS din dimineața zilei de 24 martie a vizitat platourile de filmare ale  mult așteptatului serial. Printre actorii ce vor juca în această dramă, membrul trupei BigBang a putut fi ușor de recunoscut, chiar dacă era ocupat citind scenariul și încercând să intre cât mai bine în pielea personajului. Cum va juca rolul lui Teddy Seo, un pompier începător, cântărețul și-a dezvăluit nerăbdarea de a aborda o nouă personalitate.

Referitor la rolul lui, Seungri a spus: „Eu joc rolul unui pompier începător care vorbește și engleză și dialectul Choong-Chung Do.” Când a fost întrebat despre ce au zis ceilalți membri din trupa BigBang despre drama în care va juca el, a răspuns: „Ceilalți membri nu au spus aproape nimic. Mi-au zis doar să mă descurc bine pe cont propriu, iar genul acesta de încurajări chiar îmi dau putere.”

„Angel Eyes” este o dramă despre un bărbat și o femeie care au trebuit să se despartă din cauza unor probleme familiale, dar care s-au reîntâlnit 12 ani mai târziu. Cei doi îndrăgostiți vor experimenta noi emoții, relația lor evoluând și schimbându-se față de cea din trecut.
Primul episod din serialul „Angel Eyes” va fi difuzat pe 5 aprilie la ora 9:55 PM (ora Coreei).

Sursa: soompi.com
Credits: bigbangupdates
Trad.rom: DoraeDae@BBRo
Shared by bigbangromania.net

Forever..and ever!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.03.25] Seungri: „Ceilalți membri nu mi-au dat niciun sfat referitor la drama în care voi juca”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Goodies :: Știri-
Mergi direct la: