Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!

Big Bang Romania

AcasaMembriGrupuriFAQGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.03.30] Noh Hong Chul spune că l-a văzut pe G-Dragon în compania unei turiste franțuzoaice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4385
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Varsta : 20
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: [2014.03.30] Noh Hong Chul spune că l-a văzut pe G-Dragon în compania unei turiste franțuzoaice   Sam Apr 05, 2014 12:18 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Omul de televiziune Noh Hong Chul a făcut publice de curând niște detalii secrete despre G-Dragon după ce au fost împreună la un after party.

În episodul de pe 28 martie din emisiunea „Infinity Challenge”, toți cei 7 prezentatori s-au adunat pentru a repeta aclamațiile pentru viitoarea cupă „2014 Brazil World Cup” (Cupa mondială de fotbal a Braziliei).

Fiind de curând ales reprezentantul modei și al energiei din echipă, Noh Hong Chul a spus: „Pentru a găsi o sursă de energie, am fost la after party-ul trupelor BigBang și 2NE1. Acolo, l-am văzut pe G-Dragon în compania unei fete franțuzoaice. Se pare că ea vizita Coreea având o viză de turist.”

Haha a glumit: „Nu-ți risca viața pentru emisiunea asta!”

De asemenea, Noh Hong Chul i-a surprins pe ceilalți înfățișându-se purtând aceleași stil de jambiere care au devenit celebre după ce le-a purtat actrița Clara.

Sursa: soompi.com
Credits: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad.rom: DoraeDae@BBRo
Shared by bigbangromania.net

Forever..and ever!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
aniramanid
VIP
VIP

Puncte : 1784
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/05/2013
Varsta : 33
Localizare : Slatina

MesajSubiect: Re: [2014.03.30] Noh Hong Chul spune că l-a văzut pe G-Dragon în compania unei turiste franțuzoaice   Sam Apr 05, 2014 12:50 pm

pfff da! nu va amintiti ca eu v-am zis ca l-am vazut pe top traversand strada mea? phbbt phbbt phbbt phbbt haha haha 
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aniramanid.blogspot.ro/
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4385
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: Re: [2014.03.30] Noh Hong Chul spune că l-a văzut pe G-Dragon în compania unei turiste franțuzoaice   Sam Apr 05, 2014 1:01 pm

„Nu-ți risca viața pentru forumul ăsta!!”  haha 

Forever..and ever!

Sus In jos
Raluca

Puncte : 1810
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/03/2013

MesajSubiect: Re: [2014.03.30] Noh Hong Chul spune că l-a văzut pe G-Dragon în compania unei turiste franțuzoaice   Mar Apr 08, 2014 4:51 am

Asa e .. mai bine nu`ti risca viata ..=))))
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [2014.03.30] Noh Hong Chul spune că l-a văzut pe G-Dragon în compania unei turiste franțuzoaice   

Sus In jos

[2014.03.30] Noh Hong Chul spune că l-a văzut pe G-Dragon în compania unei turiste franțuzoaice
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Goodies :: Știri-
Mergi direct la: