Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!

Big Bang Romania

AcasaMembriGrupuriFAQGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.04.07] Yang Hyun Suk îl amenință în glumă pe Seungri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4306
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Varsta : 20
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: [2014.04.07] Yang Hyun Suk îl amenință în glumă pe Seungri   Mar Apr 08, 2014 12:26 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Seungri a vorbit, în episodul de pe 7 aprilie din emisiunea „Good Morning Entertainment Speial”, despre sfatul prietenesc pe care l-a primit de la CEO Yang Hyun Suk.

Seungri joacă rolul lui Teddy Seo, un student din Texas care vorbește în dialectul Chungcheong-do. Imitând faimoasa voce pe nas a lui Yang Hyun Suk, Seungri a spus: „Filmezi o dramă? Am fost ocupat cu `K-Pop Star 3` și nu am știut. Să te descurci bine~ că dacă nu, nu o să te mai las niciodată să joci!”, dezvăluind astfel amenințarea făcută în glumă a lui Yang Hyun Suk.

„Angel Eyes” este o melodramă despre povestea de dragostea dintre un băiat și o fată care au fost nevoiți să se despartă, dar care se întâlnesc peste 12 ani, amândoi fiind salvatori de urgență. Cele două personaje sunt jucate de către Lee Sang Yoon și Gu Hye Sun, iar serialul este difuzat în fiecare sâmbătă și duminică de la ora 9:55 PM (ora Coreei).

Sursa: @soompi, 베티핑끄
Credits: bigbangupdates
Trad.rom: DoraeDae@BBRo
Shared by bigbangromania.net

Forever..and ever!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
evedeea

Puncte : 1483
Reputatie : 1
Data de inscriere : 02/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Bucharest

MesajSubiect: Re: [2014.04.07] Yang Hyun Suk îl amenință în glumă pe Seungri   Mar Apr 08, 2014 7:56 am

Am vazut primele doua episoade si mi-au placut foarte mult! Abia astept sa apara si Seungri in ep 3  uwaa 
Sus In jos
NicKy4ev3r
VIP
VIP

Puncte : 2147
Reputatie : 2
Data de inscriere : 06/09/2012
Varsta : 23
Localizare : Paphos Cyprus

MesajSubiect: Re: [2014.04.07] Yang Hyun Suk îl amenință în glumă pe Seungri   Mier Apr 09, 2014 1:22 am

Drama deocamdata e superba love si promite multe uwaa abia astept sa il vad pe SeungRi in actiune yeah
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [2014.04.07] Yang Hyun Suk îl amenință în glumă pe Seungri   

Sus In jos

[2014.04.07] Yang Hyun Suk îl amenință în glumă pe Seungri
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Goodies :: Știri-
Mergi direct la: