Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!

Big Bang Romania

AcasaMembriGrupuriFAQGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.06.03] Taeyang: „Să stau cu ochii pe PSY? Am alte preocupări mai importante.”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4306
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Varsta : 20
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: [2014.06.03] Taeyang: „Să stau cu ochii pe PSY? Am alte preocupări mai importante.”   Dum Iun 08, 2014 10:19 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Când a fost întrebat despre faptul că revine pe scenă cam în același timp cu PSY, Taeyang din trupa BigBang i-a spus presei că el are „alte preocupări mai importante”.

Pe 2 iunie, în cadrul conferinței de presă (ce a avut loc la CGV Cheongdam Cine City în Cheongdam-dong, Seul) ținută pentru a sărbători lansarea celui de-al doilea album solo al său „Rise”, Taeyang a fost întrebat despre faptul că va avea comeback-ul aproape în același timp cu PSY (în luna iunie). Acesta a răspuns: „Am alte preocupări mai importante.”

Taeyang a adăugat: „Din câte știu, PSY doar lansează un cântec numai în Statele Unite. Este în regulă, având în vedere că nu promovăm amândoi în același timp în Coreea.”

Taeyang a început promovările noului său album „RISE” prin intermediul cântecului „Eyes, Nose, Lips”. Acesta este primul său album, la 4 ani după ce a lansat „Solar” în 2010. PSY va lansa în colaborare cu Snoop Dogg o melodie nouă numită „Hangover” pe 8 iunie.

Sursa: Osen via YG Life
Credits: bigbangupdates
Trad.rom: DoraeDae@BBRo
Shared by bigbangromania.net

Forever..and ever!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Raluca

Puncte : 1731
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/03/2013
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: [2014.06.03] Taeyang: „Să stau cu ochii pe PSY? Am alte preocupări mai importante.”   Dum Iun 08, 2014 11:08 am

Baiatul meu ocupat :))) <3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.06.03] Taeyang: „Să stau cu ochii pe PSY? Am alte preocupări mai importante.”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Goodies :: Știri-
Mergi direct la: