Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!

Big Bang Romania

AcasaMembriGrupuriFAQGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.06.16] Taeyang și-ar fi dorit ca scena lui de dragoste cu Min Hyo Rin să fi fost mai hot

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4306
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Varsta : 20
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: [2014.06.16] Taeyang și-ar fi dorit ca scena lui de dragoste cu Min Hyo Rin să fi fost mai hot   Vin Iun 20, 2014 1:22 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Taeyang și-a spus părerea despre scena de dragoste pe care a avut-o cu Min Hyo Rin.

În episodul de pe 16 iunie al emisiunii Mnet′s Wide Entertainment News, Taeyang a vorbit despre videoclipul melodiei „Eyes, Nose, Lips” spunând: „În videoclip există o poză cu Min Hyo Rin care ia foc și care are o semnificație, dar mi-a fost teamă că o va deranja puțin.”

De asemenea, sărutul pasional și scena de dragoste din videoclipul melodiei „1AM” a atras foarte mult atenția, Taeyang și Min Hyo Rin jucând rolurile unor îndrăgostiți care tânjeau unul după altul.

În ciuda faptului că au încercat să se uite unul pe celălalt, îmbătându-se până dimineața devreme, totul se termină cu ei amintindu-și trecutul dureros și clipele în care se iubeau.

Cu privire la videoclip, Taeyang a zis: „Știam că fanii nu vor fi prea surprinși uitându-se la acest videoclip. Am debutat în 2006 cu o scenă cu sărut, deci cred că fanii ar fi fost pregătiți pentru așa ceva.”

El a adăugat: „Am auzit că oamenii nu cred că a fost așa de hot. Mă întreb dacă ar fi trebuit să adaug mai mult contact fizic.”

Referitor la ochii, nasul și buzele lui, Taeyang din trupa BigBang și-a arătat mulțumirea față de felul în care arată.

„Am vrut și mai mult așa că mi-a luat ceva timp să-mi dau seama în ce fel ar putea mulți oameni să o asculte.”

„Am înregistrat multe melodii, în jur de 20, dar din acestea au fost alese numai 9. Acestea 9 sunt incluse pe albumul „RISE””, a spus Taeyang.

Vorbind despre noua lui melodie „Eyes, Nose, Lips”, el a zis: „Acest cântec este format doar din sunetul simplu al pianului și vocea mea. Cred că este un cântec numai bun de ascultat dacă te-ai despărțit de cineva și tânjești după acea persoană.”

Când a fost întrebat despre felul în care arată, Taeyang a răspuns: „Chiar îmi plac ochii mei, nasul și buzele. Mai ales nasul. Dar și buzele. Cred că buzele mele sunt sexy.”

Între timp, cântecul „Eyes, Nose, Lips” , care a fost lansat pe 2 iunie, a ajuns pe locul 1 în diferite clasamente muzicale, printre care se numără Melon, Mnet, Olleh Music și altele. Melodia a ajuns pe locul 1 și în clasamentelor emisiunilor televizate precum M!Countdown și Music Core.

Sursa: Enewsworld
Credits: bigbangupdates
Trad.rom: DoraeDae@BBRo
Shared by bigbangromania.net

Forever..and ever!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
PaulaElena
VIP
VIP

Puncte : 2208
Reputatie : 7
Data de inscriere : 21/06/2012
Varsta : 21
Localizare : Medias,Romania

MesajSubiect: Re: [2014.06.16] Taeyang și-ar fi dorit ca scena lui de dragoste cu Min Hyo Rin să fi fost mai hot   Sam Iun 21, 2014 1:36 pm

Taeyang ești prea modest  :P :P 
Cam cât de hot vroiai să fie scena dintre tine și Min Hyo Rin? ceva +22? =)))
Sus In jos
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4306
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: Re: [2014.06.16] Taeyang și-ar fi dorit ca scena lui de dragoste cu Min Hyo Rin să fi fost mai hot   Dum Iun 22, 2014 9:54 am

=]]]]]]]]]]]]] un 90+. Ar fi fost un MV cu doi moși în scaune cu rotile care se bat cu ciumagele. Contact fizic, baby! =]]

Forever..and ever!

Sus In jos
Raluca

Puncte : 1731
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/03/2013

MesajSubiect: Re: [2014.06.16] Taeyang și-ar fi dorit ca scena lui de dragoste cu Min Hyo Rin să fi fost mai hot   Lun Iun 23, 2014 8:55 am

Ohoooooo !!! Iti place viata nu Bae?? :))
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [2014.06.16] Taeyang și-ar fi dorit ca scena lui de dragoste cu Min Hyo Rin să fi fost mai hot   

Sus In jos

[2014.06.16] Taeyang și-ar fi dorit ca scena lui de dragoste cu Min Hyo Rin să fi fost mai hot
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Goodies :: Știri-
Mergi direct la: