Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!

Big Bang Romania

AcasaMembriGrupuriFAQGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.07.24] Paris Hilton: „GD este muzicianul meu preferat coreean”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4306
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Varsta : 20
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: [2014.07.24] Paris Hilton: „GD este muzicianul meu preferat coreean”   Sam Iul 26, 2014 1:47 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Se pare că artistul coreean preferat al lui Paris Hilton este G-Dragon din trupa Big Bang.

Paris Hilton va apărea în emisiunea „True Live Show” difuzată pe Story On pe 25 iulie pentru a vorbi despre viața ei și preferințele sale.

„GD este muzicianul meu preferat coreean”, a zis ea în emisiune când a vorbit despre lucrurile ei favorite.

„Cei doi s-au întâlnit mai demult la Mnet Asian Music Awards în 2013. Paris Hilton a fost cea care a anunțat câștigătorul pentru Best Male, pe care l-a câștigat G-Dragon.

Cei de la „True Live Show” o vor întreba de asemenea pe Paris Hilton despre viața ei de celebritate la Hollywood și va sărbători venirea ei în Coreea după 7 ani. Starul va vorbi și despre viața ei personală, despre casa ei și despre secretele sale de înfrumusețare în timp ce gazdele show-ului Yeom Jeong Ah și Jun Hyun Moo îi vor prezenta casa într-un filmuleț.

Hong Seok Cheon, care i-a vizitat casa din L.A în persoană și care a fost și el prezent alături de Paris Hilton în studioul emisiunii „True Live Show” a comentat: „Probabil că toți am simțit că Paris Hilton este o persoană distantă, dar odată ce începi să vorbești cu ea îți dai seama că este mai mult ca o soră mai mică și ca o prietenă apropiată.”

Sursa: Enewsworld
Credits: bigbangupdates
Trad.rom: DoraeDae@BBRo
Shared by bigbangromania.net

Forever..and ever!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
PaulaElena
VIP
VIP

Puncte : 2208
Reputatie : 7
Data de inscriere : 21/06/2012
Varsta : 21
Localizare : Medias,Romania

MesajSubiect: Re: [2014.07.24] Paris Hilton: „GD este muzicianul meu preferat coreean”   Sam Iul 26, 2014 10:26 am

Nu stiu ce sa cred =))) Am sentimente contradictorii, pe de-o parte ma bucur ca GD e cunoscut si pe de alta ma gandesc de ce a trebuit sa fie chiar Paris Hilton? Nu-mi place de ea =)))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.07.24] Paris Hilton: „GD este muzicianul meu preferat coreean”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Goodies :: Știri-
Mergi direct la: