Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!

Big Bang Romania

AcasaMembriGrupuriFAQGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae
VIP
VIP

Puncte : 4365
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Varsta : 20
Localizare : Ramnicu Valcea

MesajSubiect: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Sam Aug 02, 2014 11:29 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]:

În jurul orei 6:30 PM (ora Coreei) pe data de 2 august, G-Dragon a fost implicat într-un accident pe o autostradă ce avea 125 de kilometri.

Atunci când s-a produs accidentul, G-Dragon împreună cu membrii staff-ului erau în mașină, dar a fost confirmat faptul că nimeni nu a fost rănit. Accidentul s-a petrecut în drumul lor către un concert din Busan.

Poliția a spus că a fost o ciocnire în lanț ce a implicat 7 vehicule, mașina în care era G-Dragon fiind a șasea.

Agenția trupei Big Bang a zis că șoferul mașinii era manager-ul trupei și că G-Dragon nu a fost rănit deci a putut cânta la acel eveniment.

Trad.eng: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Credits: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad.rom: DoraeDae@BBRo
Shared by bigbangromania.net

Forever..and ever!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dody ^^
VIP
VIP

Puncte : 6968
Reputatie : 13
Data de inscriere : 15/05/2012
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Sam Aug 02, 2014 11:34 am

M-am crizat oleaca cand am vazut pe tumblr despre asta, era sa-mi stea inima in loc X_X
Sus In jos
DoraeDae
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Sam Aug 02, 2014 11:48 am

Eu am fost plecată toată ziua și nu am avut timp să intru pe nimic și când vin acasă, văd pe instagram și twitter numai chestii de genul „#prayforGD” and I was like WTF happened?! Lipsesc și eu câteva ore și se întâmplă un catralion de chestii. Anyways. Nu-i sănătos la cap. După un accident, să mai și cânte... -_-

Forever..and ever!

Sus In jos
roxana12

Puncte : 1512
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/10/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Sam Aug 02, 2014 12:08 pm

Profesionalism la cote maxime!i'm proud of him.si totusi ma intreb cum se simte si taeyang,masina nu parea lovita rau dar sperietura sigur persista!uneori uit ca li se poate intampla si lor asta!sper sa fie mai atenti pe viitor si sa aiba mai multa grija de ei!
Sus In jos
DoraeDae
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Sam Aug 02, 2014 12:26 pm

Deşi iniţial fusese declarat că era şi Taeyang în maşină, au fost updatate ştirile şi de fapt Taeyang nu era în maşina aia. :) şi nu e vina lui GD şi nici a managerului.. Pe o vreme ca aia şi având în vedere că 7 maşini au fost implicate... Era cam inevitabil.

Forever..and ever!

Sus In jos
aniramanid
VIP
VIP

Puncte : 1764
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/05/2013
Varsta : 33
Localizare : Slatina

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Sam Aug 02, 2014 12:48 pm

si eu la fel am patit..plec si eu un pic si cand vin... kowai!  sper sa fie in regula cu totii  kowai!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aniramanid.blogspot.ro/
evedeea

Puncte : 1542
Reputatie : 1
Data de inscriere : 02/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Bucharest

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Dum Aug 03, 2014 12:24 am

Sper sa fie bine acum.
Sus In jos
PaulaElena
VIP
VIP

Puncte : 2267
Reputatie : 7
Data de inscriere : 21/06/2012
Varsta : 21
Localizare : Medias,Romania

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Dum Aug 03, 2014 1:26 am

M-a speriat putin cand am vazut stirile, dintr-o data mi-au aparut o gramada de poze pe insta despre accident si m-am panicat .__. Bine ca nu a patit nimic si ca e bine
Sus In jos
AyumuAi
VIP
VIP

Puncte : 2837
Reputatie : 11
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   Joi Aug 07, 2014 9:58 pm

Bine ca sunt toti in regula. Cam multe tragedii in ultima vreme -.- Totusi, din cate am inteles nu a cantat tot repertoriul pe care il avea pregatit deci ma gandesc ca nu a fost chiar inconstient si s-a gandit si la sanatatea lui^^
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți   

Sus In jos

[2014.08.03] G-Dragon a fost implicat într-un accident de mașină minor, nu există răniți
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Goodies :: Știri-
Mergi direct la: